Dolgozóink

Kisalföldi ASzC
Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

összes dolgozója a 2020/2021-es tanévben!

A fogadóórák a pedagógusok neve mellett találhatóak. Amennyiben szükséges további időpont egyeztetés a pedagógusokkal, az iskolavezetőkkel és oktatókkal, a 22/575-002-es telefonszámon 8:00 – 15:00 közötti időpontban megtehetik.

 

Iskolavezetők

Varsányiné Kozma Judit (o.f.: 13/MG) igazgató magyar nyelv és irodalom
Cseh-Bognár Sándor (o.f.: 10/A) szakmai igazgatóhelyettes műszaki elméleti tárgyak
Zách György (o.f.: 11/A) általános nevelési-oktatási igazgatóhelyettes testnevelés, számítástechnika, rendszergazda

Tanárok 

NÉV

TANTÁRGY

FOGADÓÓRA

‘A’ hét ‘B’ hét
Balogh Zoltán (o.f.: 11/H)
műszaki elméleti tantárgyak kedd 9:35-1020 kedd 9:35-10:20
Balogh Ádám (o.f.: 9/A)

szakmai számítások, fizika, matematika, informatika, természetismeret komplex kedd 10:30-11:15 csütörtök 8:35-9:20
Falvainé Juhász Ágnes munkahelyi baleset- és tűzvédelem, sporttörténelem, könyvtáros, ápoló 22/575-002 telefonos egyeztetés alapján


Gál Attila (o.f.: 12/MG)
magyar nyelv és irodalom, művészt/dráma csütörtök 10:30-11:15 szerda 10:30-11:15
Gyalus Boglárka (o.f.: 9/MG)
szakmai számítások, műszaki elméleti tantárgyak szerda 8:35-9:20 kedd 8:35-9:20
Kozma Péter óraadó testnevelés
Menyhártné Gáspár Ildikó (o.f.: 11/B, 12/F)
informatika, testnevelés, matematika hétfő 10:30-11:15 hétfő 10:30-11:15
Naghi Levente
angol nyelv, német nyelv csütörtök 12:20-13:15 csütörtök 14:00-14:45
Nyikosné Kő Regina (o.f.: 13/F)
német nyelv, DÖK hétfő 8:35-9:20 csütörtök 11:25-12:10
Salamon Imre Henrik (o.f.: 10/MG)
történelem, földrajz, etika, társadalomismeret hétfő 12:20-13:15 hétfő 12:20-13:15
Sziksz Csilla (o.f.: 11/H k.sz.) műszaki elméleti tantárgyak szerda 8:35-9:20 hétfő 10:30-11:15
Szittya Nikoletta (o.f.: 9/BH)
angol nyelv, természetismeret komplex csütörtök 8:35-9:20 hétfő 11:25-12:10
Szokolné Szecső Tímea (o.f.: 10/BH)
mezőgazdasági ismeret kedd 11:25-12:10 csütörtök 11:25-12:10
Végh László
műszaki szakoktató, műszaki elméleti tárgyak péntek 12:30-13:15 szerda 13:15-14:00

 

Műszaki oktatók

Czuppon Tamás műszaki szakoktató
Dani László műszaki szakoktató
Joó Imre műszaki szakoktató
Józsa János műszaki szakoktató
Kadlecsik Jenő műszaki szakoktató
Kadlecsik Mihály műszaki szakoktató
Pálinkás Csaba műszaki szakoktató
Vati János műszaki szakoktató
Vieger István óraadó műszaki szakoktató

 

Kollégiumi nevelők

Heiter Tamás kollégiumi nevelő
Pilling Pál kollégiumi nevelő
Zajácz Zoltán kollégiumi nevelő

 

Technikai dolgozók

Éder Ferenc portás, karbantartó
Heiter László portás
Kaiser Józsefné konyhai dolgozó
Kovács Attila portás
Menyhártné Volf Anikó takarítónő
Ozsvát István portás
Pap István portás
Reé Tímea gazdasági ügyintéző
Schäffer József karbantartó
Sárközi József karbantartó
Sárközi Józsefné takarítónő
Tiffinger Erika iskolatitkár
Tiffinger István Jánosné gazdasági ügyintéző